Спеціальні потреби

Батько Едварда Сноудена задоволений, що його син почувається «безпечно»


Батько колишнього контрактника американської розвідки Едварда Сноудена – Лон Сноуден – дав інтер’ю в середу програмі російського телебачення. Він сказав у програмі Росія -24, що понад усе хоче, щоб його син почував себе безпечно. Він також сказав своєму сину, що любить його і розраховує на побачення з ним у найближчому часі.

Колишній працівник Агентства національної безпеки США Едвард Сноуден опинився в транзитній зоні московського аеропорту Шереметьєво з часу прибуття туди з Гонконгу 23 червня. Російські органи влади розглядають його прохання про тимчасовий притулок.

Також в інтерв’ю, яке в середу опубліковано в газеті «Вашингтон пост», Лон Сноуден сказав, що Федеральне бюро розслідувань намагалося його переконати, щоб він відвідав свого сина в Москві і переконав його повернутися до Сполучених Штатів. Проте Сноуден сказав газеті, що ФБР не могло гарантувати, що воно зможе влаштувати йому зустріч із сином.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG