Спеціальні потреби

Обама і Порошенко обговорили ситуацію на Донбасі


Президент США Барак Обама провів телефонну розмову із президентом України Петром Порошенком.

Петро Порошенко та Барак Обама обговорили ситуацію на Донбасі та наголосили на необхідності припинення вогню та мирного врегулювання на основі втілення Мінських домовленостей, - йдеться у повідомленні на сайті Білого дому.

Президент Обама висловив співчуття з приводу загибелі українських громадян та підкреслив свою підтримку переговорам щодо мирного врегулювання кризи.

Співрозмовники висловили сподівання на досягнення прогресу під час зустрічі у «нормандському форматі» у Мінську, а також високо оцінили зусилля лідерів Німеччини та Франції, - сказано у повідомленні.

Президенти України та США наголосили на необхідності виконання Росією своїх зобов’язань відповідно до Мінських домовленостей.

За повідомленням Білого дому, президент Обама також запевнив у готовності США і надалі підтримувати Україну в отриманні нею фінансової допомоги від міжнародних партнерів та міжнародних фінансових організацій задля здійснення необхідних реформ.

Петро Порошенко та Барак Обама домовились про тісну координацію подальших кроків після зустрічі у «нормандському форматі» у Мінську 11 лютого.

XS
SM
MD
LG