Спеціальні потреби

Ким найбільше захоплюються американці?


Гілларі Клінтон і Барак Обама викликають в американців найбільше захоплення
Гілларі Клінтон і Барак Обама викликають в американців найбільше захоплення

За результатами опитування, проведеного центром Gallup, найбільше захоплення в америкранців викликають Барак Обама та Гілларі Клінтон.

Згідно з результатами опитування, проведеного дослідницьким центром Gallup, президент США Барак Обама і провідний претендент на висунення в президенти від Демократичної партії Гілларі Клінтон очолили рейтинг чоловіків і жінок, які «викликають найбільше захоплення» в американців.

Результати опитування вказують, що 17% американців уважають Обаму людиною, яка викликає в них найбільше захоплення; 13 відсотків вибрали Клінтон.

Клінтон очолила рейтинг уже двадцять разів, цього року - 14-й раз поспіль, Обама - 8-й раз.

Серед чоловіків трійку лідерів закривають Папа Римський Франциск й інший учасник президентських перегонів - Дональд Трамп. Кожен з них отримав п'ять відсотків. Раніше Трамп опинявся в топ-10 рейтингу: з 1988 по 1990 і в 2011 році.

Центр Gallup назвав результат Трампа «несподівано сильним», проте пояснив це тим, що, оскільки Трамп так часто з'являється в новинах, він, швидше за все, - перший, чиє ім'я приходить в голову багатьом американцям.

Пакистанська активістка Малала Юсафзай і жінка-бізнесмен Опра Вінфрі увійшли до трійки жінок з 5 і 4 відсотками відповідно.

Згідно з даними опитування, проведеного центром Gallup, «американці зазвичай називають чинного президента США як людину, що викликає у них найбільше захоплення», тому дослідний центр обмежує вісьмома кількість разів, коли чинний президент може очолити список.

Єдиний президент, який переміг у рейтингу стільки ж, скільки Обама, був Двайт Айзенгауер, який вигравав протягом восьми років, поки він був президентом. За даними центру Gallup, Айзенгауер також очолював список в 1950, 1967 і 1968, «коли чинний президент був непопулярним». Айзенгауер також зайняв перше місце в 1952 році, коли він був обраний. В цілому він 12 разів очолював рейтинг осіб, які «викликають найбільше захоплення» - більше, ніж будь-який інший чоловік.

Очоливши список 20 разів, Гілларі Клінтон здобула звання більше, ніж будь-яка інша жінка. За нею слідує Елеонора Рузвельт, яку американці назвали - 13 разів.

Дивіться також: Ось чому для України актуальна класична Бродвейська вистава про дівчинку-сироту

Ось чому для України актуальна класична Бродвейська вистава про дівчинку-сироту. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

XS
SM
MD
LG