Спеціальні потреби

У різдвяному посланні Папа римський закликав людство до примирення


Папа римський Франциск
Папа римський Франциск

У щорічному зверненні з нагоди Різдва Христового Папа римський Франциск закликав до примирення серед людей. Його слова слухали тисячі прочан, які зібралися на площі перед Собором святого Петра у Ватикані.

Виступаючи з головного балкона собору, дивлячись на тисячі людей, папа звернувся з традиційним посланням «місту і світу».

Його звернення мало глобальні масштаби в час зростання «Ісламської держави», хвилі мігрантів з Близького Сходу, міжконфесійного конфлікту в Африці, терористичних атак у Західній Європі та в Сполучених Штатах і гуманітарних проблем у багатих країнах, коли біженці з охоплених насильницькими конфліктами і економічно відсталих країн шукають безпечнішого і стабільнішого місця для проживання.

Римський архієрей закликав до відновлення миру в охолплених конфліктами місцях, таких як Ізраїль і Палестиські території, щоб люди могли жити в мирі один з одним.

Він сказав, що молиться, щоб Організація Об’єднаних Націй мала успіх у припиненні конфлікту в Сирії і допомагала його жертвам. Папа римський також закликав міжнародну громаду докласти зусиль для припинення злодіянь у Лівії, Іраку, Ємені та в африканських країнах на південь від Сахари.

Дивіться також: Пентагон веде постійне стеження за Санта-Клаусом

Пентагон веде постійне стеження за Санта-Клаусом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

XS
SM
MD
LG