Спеціальні потреби

В Нью-Йорку поволі відновлюють працю аеропорти, метрополітен і автобусний транспорт


В Нью-Йорку частково відновлено працю метрополітену, який був залитий водами, що приніс ураган «Сенді». Нищівний ураган з Атлантиччного океану спричинив величезні збитки в самому місті та в сусідньому штаті Нью-Джерсі.

Органи влади кажуть, що буде відкрито 14 із 23 ліній метропролітену. Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо оголосив надзвичайний стан у відповідь на масову пробку на вулицях, коли до міста прибуло більше машин, ніж звичайно. Його рішення призупиняє на четвер і п’ятницю всі оплати за користування поїздами, метрополітеном і автобусами.

В аеропорту Ла Ґуардія, який зазнав збитків від повені, вже частково відновлено працю. Це один з трьох великих аеропортів нью-йоркської метроподії. Два інші аеропоти – імені Джона Кеннеді та аеропорт в Ньюарку – частково відновили працю в середу.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG