Спеціальні потреби

КНДР зняла свою ракету зі стартового майданчика


Північна Корея, за всіма ознаками, демонтувала свою ракету дальнього радіусу дії, запуск якої планувався на середину грудня.

У понеідлок, Пхеньян оголосив про продовження періоду ракетного запуску в зв'язку з технічними проблемами.

Посилаючись на джерела військового керівництва, південнокорейські ЗМІ повідомляють, що супутникові фотографії, зроблені в понеділок, свідчать про те, що технічні фахівці розібрали триступінчату ракету і зняли її зі стартового майданчика, аби відремонтувати технічні неполадки.

Пхеньян заявив, що запуск таки відбудеться незважаючи на протести з боку міжнародної громадськості, тривалі морози і технічні труднощі.

У понеділок влада КНДР продовжила крайній термін запуску на тиждень, до 29 грудня - у зв'язку з «технічними неполадками у двигуні першого ступеня ракети».

Раніше Пхеньян планував запустити ракету в період з 10 по 22 грудня, що збігалося з першою річницею смерті колишнього північнокорейського лідера Кім Чен Іра.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG