Спеціальні потреби

Росія закликала Північну Корея скасувати запуск ракети


Росія незадоволена планами Пхеньяну щодо запуску ракети, і вимагає переглянути їх. Про це зазначається в заяві Міністерства закордонних справ РФ, оприлюдненій у понеділок.

Пхеньян каже, що в період між 10 і 22 грудня його ракета виведе у космос штучний супутник Землі. Проте, світова спільнота підозрює, що КНДР має намір випробувати технології міжконтинентальних балістичних ракет великої дальності.

США, Росія і Китай попередили Північну Корею не порушувати заборону ООН на випробування балістичних ракет.

Російське зовнішньополітичне відомство нагадало, що Москва неодноразово звертала увагу північнокорейської сторони «на неприпустимість ігнорування резолюції Ради Безпеки ООН 1874, яка недвозначно забороняє КНДР запускати ракети з використанням балістичних технологій».

У неділю, Китай, який є головним союзником КНДР, також висловив стурбованість планами щодо запуску.

Тим часом, у зв’язку з планованим запуском Японія оголосили про відстрочення дводенних переговорів з Північною Кореєю, які мали розпочатися у Пекіні у середу.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG