Спеціальні потреби

МАГАТЕ: візит до Північної Кореї навряд чи відбудеться


Міжнародне агентство з атомної енергії повідомило, що навряд чи відправить свою делегацію до Північної Кореї після того, як Пхеньян заявив, що тепер не вважає за обов’язок дотримуватися домовленості з США про припинення ракетних і ядерних випробувань.

Про це повідомила представник МАГАТЕ Ґілл Тудор, поклавши край надіям на відбуття візиту про який представники Агентства почали домовлятися з КНДР ще минулого місяця.

Раніше Пхеньян повідомив про розірвання двосторонньої домовленості щодо мораторію на ядерну діяльність і надання дозволу інспекторам МАГАТЕ ввійти в країну у відповідь на призупинення США продовольчої допомоги КНДР.

Вашингтон ухвалив своє рішення кажучи, що умовою такої допомоги був мораторій на ракетні випробування, який Північна Корея порушила коли минулої п’ятниці запустила ракету. Через кілька хвилин після запуску, північнокорейська ракета розпалася на частини і впала у море.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG