Спеціальні потреби

Бейнер – головний кандидат на спікера Палати представників


Лідер республіканської меншості в Палаті представників Джон Бейнер
Лідер республіканської меншості в Палаті представників Джон Бейнер

Якщо Республіканська партія здобуде більшість у Палаті представників у результаті проміжних виборів, імовірним кандидатом, який замінить демократичного спікера Ненсі Пелосі, буде нинішній лідер республіканської меншості Джон Бейнер.

Спікера Палати представників обирають члени партії, яка здобуде більшість. Це дуже висока посада. Він помагає в опрацюванні законодавчого порядку денного партії, може очолювати дебати, а також виконувати звичайні обов’язки представника свого виборчого округу.

Бейнер є високопоставленим членом республіканської меншості в Палаті представників від 2006 року. Його було обрано до Конгресу у 1994 році під час великої перемоги республіканців за правління президента Білла Клінтона. Він був одним із семи молодих конгресменів, які виявили корупцію в законодавчому органі.

Як власник невеликого бізнесу у штаті Огайо, він очолив опозицію до таких недавніх ініціатив Білого дому, як реформа системи охорони здоров’я.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG