Спеціальні потреби

НАТО і Пентагон не бачать ознак відведення військ РФ від кордонів з Україною


Андерс Фоґ Расмуссен, генеральний секретар НАТО
Андерс Фоґ Расмуссен, генеральний секретар НАТО
НАТО і Пентагон не бачать жодних ознак передислокації російських військ з кордонів з Україною, незважаючи на заяви російського президента Володимира Путіна про те, що він дав міністру оборони команду повернути війська, які проводили навчання біля українського кордону, в місця постійної дислокації.

«Ми бачили повідомлення про те, що президент Путін наказав відвести російські війська від кордонів з Україною. Ми чітко дали зрозуміти, що закликаємо російську армію працювати в напрямку деескалації напруженості в цьому регіоні», - сказав представник Пентагону віце-адмірал Джон Кірбі. «Якщо ці повідомлення підтверджуються, а накази виконуються, ми тільки вітаємо це відведення військ. Але, ми не бачили будь-якого переміщення військ», - сказав Кірбі.

Виступаючи на прес-конференції в Брюсселі генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен заявив:

«Мені здається, що це вже третя заява Путіна щодо відведення російських військ, але ми так і не побачили ніякої передислокації. Мені шкода, оскільки відведення російських військ стало б першим важливим кроком у напрямку деескалації кризи».

Як заявляє адміністрація президента Росії, накази на відведення солдатів були віддані в зв'язку із завершенням весняної фази військових навчань.
XS
SM
MD
LG