Спеціальні потреби

НАТО допоможе Україні з проведенням Євро-2012


Перед штаб-квартирою НАТО в Брюсселі
Перед штаб-квартирою НАТО в Брюсселі

Структури НАТО допомогатимуть Україні у забезпеченні безпеки під час проведення Євро-2012. Таку інформацію ЗМІ надав заступник генсека НАТО з політичних питань та питань політики безпеки Дірк Бренгельманн.

За словами представника НАТО, експерти з цієї структури відвідають Україну наприкінці вересня, щоб розробити пакет допомоги щодо посилення безпеки під час чемпіонату. Також у жовтні планується прибуття ще однієї групи експертів від НАТО, які будуть оцінювати виконання Україною річної національної програми співпраці із цією організацією.

Таке співробітництво перший секретар Комуністичної партії України Петро Симоненко назвав «заграванням української влади з представниками агресивного військового блоку НАТО». На думку Петра Симоненка, це може мати негативні наслідки для влади, зокрема й розчарування з боку виборців біло-блакитних. Так як, за словами депутата, саме антинатівські гасла Партії регіонів узяли «левову частку своїх голосів у виборців південного сходу країни».

Також головний комуніст України прокоментував зустріч Віктора Януковича із заступником міністра оборони США у середу. На його думку, це суперечило нормам протоколу. «Неможливо уявити собі ситуацію, коли заступник міністра оборони України проводить зустріч із Бараком Обамою. Тому тут треба починати з поняття своєї честі й не давати принижувати свою країну», цитує слова Петра Симоненка прес-служба КПУ.

Під час зустрічі із заступником міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Александром Вершбоу Віктор Янукович заявив, що Україна сподівається на сприяння США на шляху європейської інтеграції. Також президент додав, що розвиток відносин із США є одним із пріоритетних напрямків української зовнішньої політики. Щодо НАТО, то Віктор Янукович зазначив, що Україна приділяє цим відносинам велике значення.

Раніше Віктор Янукович заявив журналістам, що у відносинах України і НАТО нічого не змінилося, окрім того, що знялось питання про вступ України до цієї організації.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG