Спеціальні потреби

У Вашингтоні спорудять пам’ятник ветеранам-інвалідам


11-го листопада у Сполучених Штатах відзначають національне свято – День ветеранів. Цього дня нація вшановує своїх героїв, які боролися і загинули у війнах. У середу, у столичному Вашингтоні, офіційно розпочалося будівництво меморіалу для окремої групи ветеранів – тих, які повернувся з війни інвалідами.

Колишній морський піхотинець Боббі Баррера втратив ліву руку на війні у В’єтнамі. Боббі каже, що американці не повинні забувати про ветеранів-інвалідів після того, як війна закінчується.

У Вашингтоні збудовано багато меморіалів чоловікам і жінкам, що воювали за свою країну. Втім, цей меморіал буде першим для більш ніж трьох мільйонів ветеранів-інвалідів, які все ще живуть.

Боббі Баррера говорить, що болючі психічні рани заживають набагато довше, ніж фізичні:

«Фізичний біль був не важким. Ментальний є найважчим і це – тривалий процес. Треба просто змиритися з цими змінами в житті і усвідомити, що ми все одно ще багато можемо зробити. Життя триває».

Для Боббі полегшення приходить через духовну віру та допомогу родини. Один із організаторів будівництва Гері Сініс сподіваються, що меморіал також стане місцем, де ветерани-інваліди відчуватимуть полегшення їх болю:

«Ми не можемо повернути їм справжні руки і ноги. Ми не можемо дати їм їх очі, вуха, частину їх самих, яку вони втратили на війні. Але ми можемо і ми повинні дати їм шану і повагу, яку вони заслуговують».

Спорудження меморіалу повинно закінчитися 11-го листопада 2012-го року. Якраз на відзначення Дня ветеранів.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG