Спеціальні потреби

Сенатор Маккейн: Рішення КС може призвести до послаблення демократії в Україні


Сенатор-республіканець Джон Маккейн
Сенатор-республіканець Джон Маккейн

Коментуючи рішення Конституційного суду України щодо скасування політреформи, американський сенатор-республіканець Джон Маккейн заявив:

«Я засмучений і занепокоєний з приводу того, що сьогоднішнє рішення Конституційного суду України може призвести до небезпечної централізації влади та послаблення демократії в Україні. Незважаючи на те, що кроки України в напрямку демократії протягом останніх шести років сприяли прогресу, сьогоднішнє рішення суду великою мірою відвернуло цей поступ і зрадило обіцянку Помаранчевої Революції.

Сьогодні я розмовляв з Юлією Тимошенко, яка сказала мені про збільшення тиску, перед яким опинилася мирна політична опозиція в України, зокрема напередодні місцевих виборів цього місяця. Я заохочував її продовжувати працю на користь більшої демократії в Україні та висловив підтримку всім її землякам-реформаторам і захисникам громадянського суспільства.

Сполучені Штати мусять заохочувати наших трансатлантичних союзників до підтримки всіх українців, які прагнуть сильного, процвітаючого і демократичного майбуття для своєї суверенної та незалежної країни».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG