Спеціальні потреби

Маккейн закликає американців «прокинутися і боротися»


Сенатор США Джон Маккейн
Сенатор США Джон Маккейн

Впливовий американський сенатор-республіканець Джон Маккейн висловив своє невдоволення нинішньою політичною ситуацією в країні, вдаючись до явних завуальованих натяків на президента Трампа.

Виступаючи у Військово-морській академії США в Аннаполісі, штат Меріленд, Маккейн закликав американців «прокинутися і боротися».

«Ми повинні боротися проти пропаганди і божевільних теорій змови, ми повинні боротися з ізоляціонізмом, протекціонізмом і нативізмом. Ми повинні перемогти тих, хто може поглибити наші поділи», - заявив Маккейн.

Голова Сенатського комітету з питань збройних сил додав, що американцям необхідно «нагадати своїм синам і дочкам, що США стали наймогутнішою нацією на землі «руйнуючи стіни, а не будуючи їх».

Маккейн, який сам бориться з раком мозку, у своїй промові не вказав конкретно на президента Трампа, але його заяви віддзеркалювали деяку його критику адміністрації та націоналізму, які звучали в передвиборчій риториці республіканського кандидата.

Порівнюючи нинішній стан держави з початком 90-их років, які він назвав «сповненими надії», 81-річний Маккейн заявив, що настав час прокинутися.

Відтак у себе в Twitter під закликом «прокинутися і боротися» Маккейн написав, що здійсненню «американської мрії» може перешкодити сплячка, в якій знаходяться його співгромадяни.

Дивіться також: Енн Епплбаум представила у Вашингтоні книгу «Червоний голод» про Голодомор

Енн Епплбаум представила у Вашингтоні книгу «Червоний голод» про Голодомор. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG