Спеціальні потреби

Маккейн виступив за те, щоб в ЗС США служили як бідні, так і багаті, натякаючи на Трампа


Сенатор Джон Маккейн
Сенатор Джон Маккейн

Сенатор Маккейн вивів словесне протистояння з президентом Трампом на новий рівень, коли зробив погано завуальований коментар про те, що Трамп не служив у збройних силах, повідомляє АР.

Під час інтерв’ю агентству CSPAN з нагоди 50 років від часу його поранення у В’єтнамі, в результаті якого він провів 5 років у в’язниці 'Hanoi Hilton', Маккейн зауважив:

"Одним аспектом цього конфлікту, між іншим, який я ніколи не схвалю це те, що ми мобілізували в основному найбідніші верстви населення Америки, а найбагатші могли знайти лікаря, який би сказав, що вони мають "кісткову шпору", - сказав Маккейн, виокремивши діагноз, який дозволив Трампу отримати медичну дискваліфікацію від служби в 1968 році.

"Це – неправильно. Це – неправильно. Якщо ми звертаємося до кожного американця, щоб він служив, кожен американець мусить служити", - додав Маккейн, який є сином адмірала і який пережив тортури і відмовився від пропозиції викрадачів про раннє звільнення.

Під час президентської кампанії, Трамп зазначав, що Маккейн не є героєм через те, що його захопили в полон.

Під час війни у В’єтнамі, Трамп мав чотири відстрочки у зв’язку з навчанням. Після закінчення навчання, фізичне обстеження в 1968 році виявило, що він не може служити з медичних причин.

Відносини між Маккейном та Трампом вже давно не є безхмарними.

Маккейн різко критикує політику Трампа "Америка понад усе".

"Відмовлятись від обов’язків світового лідерства ... задля половинчастого поверхневого націоналізму, приготованого людьми, які радше шукають "цапів відбувайл", аніж вирішують проблеми - не патріотично", - говорив Маккейн в липні.

Останніми місяцями Маккейн проводить незручну для Трампа політику, адже він двічі допоміг потопити спроби республіканців скасувати закон про охорону здоров’я, відомий як одне з найбільших досягнень адміністрації Обами.

Дивіться також: Українські ветерани взяли участь у марафоні Морської піхоти США. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG