Спеціальні потреби

У Лівії ісламісти кинули виклик новообраному парламенту


Des véhicules en feu à l'extérieur de l'hôtel Splendid de Ouagadougou, vendredi 15 janvier 2016. (REUTERS/Reuters TV)
Des véhicules en feu à l'extérieur de l'hôtel Splendid de Ouagadougou, vendredi 15 janvier 2016. (REUTERS/Reuters TV)

У Лівії ісламістська міліція кинула відкритий виклик легітимності обраного парламенту, коли бойовики встановили контроль над міжнародним аеропортом у Триполі.

Після встановлення свого контролю над аеропортом міліція з прибережного міста Місрата закликала до відновлення праці попереднього законодавчого органу. Ісламісти звинуватили парламент, який обрано у червні, у причетності до таємничих повітряних ударів на позиції ісламістів у Місраті в час, коли ісламісти протягом шести тижнів зводили бої із суперницькими силами з гірського району Зінтан за контроль над важливим об’єктом.

Минулого тижня мешканці Місрати прямо звинуватили Єгипет і Об’єднані Арабські Емірати у відповідальності за атаки. Каїр заперечив будь-яку причетність, а ОАЄ поки що не коментували цієї справи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG