Спеціальні потреби

США відкинули пропозицію про переговори щодо КНДР


Прес-секретар Білого дому Роберт Ґіббс
Прес-секретар Білого дому Роберт Ґіббс

У понеділок Білий дім відкинув заклик Китаю до відновлення шестисторонніх переговорів на тему ядерної програми Північної Кореї і порадив Пекінові чинити тиск на Пхеньян, щоб той поклав край діям, які дестабілізують ситуацію в регіоні.

Прес-секретар Роберт Ґіббс заявив репортерам, що північні корейці «повинні продемонструвати серйозність намірів щодо закінчення своєї агресивної поведінки».

Ґіббс мав на думці артилерійську атаку минулого тижня на острів Йонпхендо неподалік спірного морського кордону, що відокремлює обидві корейські держави. В результаті атаки загинули два південнокорейські морські піхотинці і двоє цивільних.

Представник Білого дому також сказав, що Північна Корея «повинна дати знати світу», що вона серйозна щодо своєї участі в переговорах і дотримання взятих на себе зобов’язань, які вона підписала, а пізніше «відійшла від них».

Північна Корея залишила шестисторонні переговори про свою ядерну програму у 2009 році. В переговорах взяли участь обидві корейські держави, Сполучені Штати, Китай, Росія і Японія.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG