Спеціальні потреби

Північна Корея виступила з новими погрозами


У світлі недавнього розширення санкцій Ради Безпеки ООН проти Пхеньяна, КНДР висунула нові погрози на адресу Південної Кореї та її союзників.

У вівторок офіційне північнокорейське інформаційне агентство виступило з типовою підбурливою риторикою, пообіцявши завдати «безжалісних відплатних ударів» і «розгорнути велику і справедливу війну за національне возз’єднання» у відповідь на санкції, назвавши їх «актом війни».

Втім, у заяві Північної Кореї цього разу нічого не говорилося про ядерні випробування, якими Пхеньян погрожував ще минулого тижня, відразу після рішення Ради Безпеки ООН. Нові санкції були відповіддю на запуск в космос північнокорейської ракети в грудні.

Міністерство закордонних справ Південної Кореї у вівторок знову засудило загрозу ядерних випробувань з боку свого північного сусіда. У заяві офіційного Сеула йдеться про те, що Північній Кореї слід «звернути увагу на попередження міжнародного співтовариства і припинити подальші провокації».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG