Спеціальні потреби

Південнокорейський Червоний Хрест постачить допомогу КНДР


У понеділок Міжнародний Червоний Хрест Південної Кореї повідомив, що доставить КНДР термінову допомогу, варістю у вісім мільйонів доларів, для подолання наслідків нещодавніх нищівних повеней в країні.

Президент південнокорейського Червоного Хреста Ю Чон-Ха сказав кореспондентам у Сеулі, що його організація відправить 5 тисяч тонн рису і 10 тисяч тонн цементу своєму північному сусідові.

Він зазначив, проте, що запит Пхеньяна щодо постачання країні важкого обладнання виходить поза межі гуманітарної допомоги і, що рішення в цій справі мусить винести сам уряд Південної Кореї.

Ю також сказав, що потрібно часу для підготовки до чергового візиту-об’єднання родин, розділених Корейською війною і, що такі відвідини ймовірно відбудуться у жовтні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG