Спеціальні потреби

Південна Корея знову проводить військові навчання


Південна Корея знову проводить військові навчання
Південна Корея знову проводить військові навчання

Південна Корея розпочала чергові військові навчання незважаючи на погрози з боку КНДР, що такі маневри можуть викликати ядерну війну.

Сеул також планує провести навчання з цивільної оборони у підготовці населення до можливості конфлікту з Північною Корею. Колишній директор національної розвідки США Денніс Блер заявив в інтерв’ю у неділю, що він вважає, що будь-які провокації з боку КНДР призведуть до обмежених військових сутичок.

На дипломатичному фронті, сьогодні до Сеулу прибула для розмов у справі ситуації на Корейському півострові військова делегація США. Втім Китай далі наполягає на проведенні екстрених переговорів між Північною Кореєю та впливовими країнами регіону.

Південнокорейські військові навчання триватимуть до п’ятниці у 27 районах країни, включно з 15 на узбережжі Жовтого моря, де минулого місяця внаслідок артилерійського обстрілу силами КНДР загинуло 4 південних корейців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG