Спеціальні потреби

Карантин у французькому селі Блекур, 29 березня 2020 (REUTERS/Pascal Rossignol)
Карантин у французькому селі Блекур, 29 березня 2020 (REUTERS/Pascal Rossignol)

Головне про коронавірус. 29 березня

Кількість заражених COVID-19 у світі перевищила 700 тисяч. За кількістю інфікованих людей лідирує США - понад 132 тисячі.

  • Кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом COVID-19 перевищила 700 тисяч в усьому світі, померли понад 33.5 тисяч людей.
  • За кількістю інфікованих людей лідирує США - 132 тисячі.
  • В Італії налічують найбільше смертей від пандемії - 10,779.
  • В Іспанії зафіксували найбільше зростання смертності від пандемії, а в Японії - рекордна кількість випадків інфікування за один день.
  • В Україні підтвердили 418 випадків COVID-19, 9 людей померли, а у Києві всі нові хворі - віком до 40 років

США виділили Україні гуманітарну допомогу для боротьби із коронавірусом

Сполучені Штати виділили Україні понад $1.2 мільйона на медичну та гуманітарну допомогу для боротьби проти пандемії коронавірусу. Кошти спрямують на підготовку лабораторних систем, виявлення випадків захворювання та моніторинг ситуації, а також на підтримку технічних експертів для забезпечення готовності та засобів реагування, підвищення ефективності інформування щодо ризиків.

Про це повідомило посольство США в Україні із посиланням на заяву речниці Державного департаменту Морган Ортаґус.

Читайте більше тут

В Україні 418 випадків COVID-19, 9 людей померли, а у Києві всі нові хворі - віком до 40 років

Станом на 10 ранку 29 березня в Україні 418 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 9 летальних, 5 пацієнтів одужали. Про це повідомила пресслужба МОЗ.

Єдиною областю в Україні, де ще не зареєстровано жодного випадку захворювання, стала Миколаївська. Лідером за кількістю хворих є Київ, де діагноз COVID-19 установлений у 82 людей.

За минулу добу в Києві виявили вісім випадків інфікування, і всі нові хворі мають вік до 40 років, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

Читайте більше тут

Нідерланди відкликають пів мільйона неякісних масок із Китаю

Близько 600 тисяч масок стандарту FFP2, переданих до лікарень у Нідерландах, були відкликані після випробувань, які показали, що вони не захищають обличчя або мають несправні фільтри. Нещодавно Нідерланди купили в Китаї 1.3 мільйона масок.

У четвер Іспанія заявила, що поверне назад до Китаю 640 тисяч наборів для швидкого виявлення вірусу, адже їхня ефективність виявилась на рівні 30%.

Читайте більше тут

Іспанська принцеса померла від COVID-19

Двоюрідна сестра іспанського короля Філіпа VI, принцеса Марія Тереза, померла від коронавірусної інфекції. Їй було 86 років, це перша жертва пандемії COVID-19 серед представників королівських родин Європи.

Про смерть Марії Терези повідомив її молодший брат, принц Сикст Генріх Бурбон-Пармський. Родина Пармських Бурбонів є молодшою гілкою іспанської королівської родини.

Читайте більше тут

Більше

XS
SM
MD
LG