Спеціальні потреби

Державний секретар Керрі мав зустрічі з японськими лідерами


Останнього дня відвідин трьох азійських країн державний секретар США Джон Керрі мав зустріч з прем’єр-міністром Японії Сінзо Абе. Керрі заявив у понеділок, що вони зробили чималий поступ у питанні кібер-безпеки, кліматичних змін і солідарності, якщо йдеться про загрозу Корейському півострову з боку КНДР.

Високопоставлений американський дипломат мав зустріч з японськимм лідером після того, як сказав студентам з Токійського інституту технології , що на Пхеньяні спочиває відповідальність, щоб вдатися до значних кроків для дотримання взятих на себе зобов’язань. Він додав, що Північна Корея мусить дотримуватись законів і норм міжнародної поведінки.

Після зустрічі в неділю з міністром закордонних справ Японії Фуміо Кісідою, пан Керрі сказав на прес-конференції, що Вашингтон бажає вести переговори з Північною Кореєю про мирну розв’язку напруження на Корейському півострові, якщо Пхеньян вдасться до кроків для відмови від ядерної зброї.

Керрі також повторив зобов’язання Вашингтона захищати Японію як американського союзника. Північна Корея багато разів прогрожувала вдатися до атаки проти Сполучених Штатів та їх регіональних союзників, включно з Японією і Південною Кореєю.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG