Спеціальні потреби

Керрі: запуск ракети КНДР був би «великою помилкою»


Державний секретар Сполучених Штатів Джон Керрі заявив, що Північна Корея зробить велику помилку, якщо виконає свою погрозу і здійснить ще одне випробування ракети. Офіційні особи кажуть, що таке випробування може статися будь-коли.

На спільній прес-конференції в Сеулі з міністром закордонних справ Південної Кореї, Керрі також сказав, що міжнародна громадськість ніколи не визнає Північну Корею ядерною державою.

Керрі заявив, що Пентагон працює на основі припущення, що Північна Корея ще не має можливості встановити ядерну головку на балістичній ракеті, незважаючи на неавторизоване оприлюднення звіту американської розвідки, що вона має таку спроможність.

Останнім часом Пхеньян кілька разів погрожував ядерною війною континентальній частині Сполучених Штатів та американським об’єктам у регіоні. Він також повідомив, що закінчує підготовку до ще одного ракетного випробування, яке продемонструє, що здатний це зробити.

Державний секретар Керрі осудив погрози і сказав, що народові Північної Кореї «вкрай необхідні харчі, а не запуски ракет» та «більші життєві можливості, а не лідер, який виступає з погрозливими заявами.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG