Спеціальні потреби

Ватикан і Росія висловили бажання зміцнювати стосунки


Папа Бенедикт XVI зустрічає у Ватикані президента Російської Федерації Дмитра Медведєва
Папа Бенедикт XVI зустрічає у Ватикані президента Російської Федерації Дмитра Медведєва

За повідомленням Ватикана, Папа Бенедикт XVI і візитуючий президент Російської Федерації Дмитро Медведєв висловили бажання далі зміцнювати свої стосунки.

Приватна аудієнція відбулася у Ватикані у ході другого дня візиту Медведєва до Риму.

Медведєв є першим російським лідером, який відвідує Папський Престол з часу встановлення повноформатних дипломатичних відносин між Ватиканом і Москвою у 2009 році.

Останніми роками, Римо-католицька і Російська православна церкви намагаються прокласти основу для зустрічі глав обох церков. Після розвалу Радянського Союзу відносини між церквами прохололи.

У середу, Медведєв і прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі взяли участь у церемонії підписання угоди між російським Газпромом та італійською Eni. Медведєв і президент Наполітано підписали угоду щодо співпраці у фінансовій галузі та офіційно відкрили Рік культурних обмінів між Росією та Італією.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG