Спеціальні потреби

Прокуратура хоче віддати під суд прем’єр-міністра Берлусконі


Прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі
Прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі

Італійська прокуратура вимагає, щоб прем’єр-міністра Сільвіо Берлусконі негайно віддати під суд за те, що він, імовірно, заплатив 17-річній дівчині за сексуальні послуги і опісля використав свої впливи, щоб приховати це.

Тепер суддя мусить вирішити, чи виконати цю вимогу прокуратури, яку передано судові в Мілані.

Прокуратура твердить, що Берлусконі, якому 74 роки, платив за сексуальні послуги ряду молодих жінок, включно з марокканською танцюристкою з нічного клубу Карімою ель-Магруг, якій було лише 17 років, коли вона відвідала Берлусконі в його домі. Прокуратура також твердить, що прем’єр-міністр зловживав своїми повноваженнями, коли закликав поліцію звільнити ель-Магруг, яку було затримано за крадіжку.

Проте Берлусконі заперечує, що він зробив щось невідповідного і твердить, що став жертвою наклепницької кампанії, організованої його політичними противниками. Він також заявив, що не має наміру подати у відставку з приводу цих звинувачень.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG