Спеціальні потреби

Ізраїль та Єгипет обговорюють можливості відновлення мирних перемовин


Президент Єгипту Госні Мубарак
Президент Єгипту Госні Мубарак

Ізраїльський прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу зустрічається з єгипетським президентом Госні Мубараком, щоб обміркувати відновлення мирних перемовин з палестинцями.

У заяві з офісу Нетаньягу говориться про те, що обидва лідери будуть говорити про те, як вдосконалити мирний процес та вирішити інші регіональні проблеми. Зустріч відбувається в курортному місті Шарм-ель-Шейх, що на Червоному морі.

Увечері в середу король Йорданії Абдулла зауважив, що Ізраїль та палестинці «втрачають час», проводячи свої затягнуті перемовини. Про це він сказав у телефонній розмові з Нетаньягу.

У своїй заяві йорданський лідер також застеріг Нетаньягу, що теперішня патова ситуація може загрожувати миру та стабільності в регіоні.

Прямі перемовини між двома сторонами припинилися після того, як у вересні вийшов термін на мораторій на розбудову єврейських поселень. Палестинці виступили проти будови на землях, які вони вважають територією своєї майбутньої держави.

У середу головний палестинський делегат в ООН сказав, що арабські країни готують резолюцію Ради Безпеки, яка осуджуватиме розбудову єврейських поселень на Західному березі річки Йордан.

Ріяд Мансур – постійний палестинський спостерігач в ООН – сказав, що перша копія резолюції, яку підтримало понад 10 країн, була передана членам Ради Безпеки ще минулого місяця.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG