Спеціальні потреби

Джордж Мітчелл зустрівся з прем’єр-міністром Нетаньягу


Джордж Мітчелл зустрівся з прем’єр-міністром Нетаньягу
Джордж Мітчелл зустрівся з прем’єр-міністром Нетаньягу

У середу американський посланник з питань Близького Сходу Джордж Мітчелл мав зустріч з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу. Згідно з повідомленнями, вони обмірковували американську пропозицію про те, щоб Ізраїль продовжив частковий мораторій на розбудову поселень на Західному Березі за запевнення безпеки та інші гарантії.

Посилаючись на джерела близькі до палестинсько-ізраїльських мирних переговорів, американські та ізраїльські засоби масової інформації повідомляють, що високопоставлені американські офіційні особи вже ознайомили з цією пропозицією ізраїльських лідерів, включно з прем’єр-міністром Беньяміном Нетаньягу і міністром оборони Егудом Бараком.

У заяві, оприлюдненій після розмов, сказано, що Нетаньягу заявив, що він відданий справі досягнення мирної угоди з палестинцями. Проте не запропоновано подробиць, як і домовленостей, щоб запобігти погрозі палестинського президента Махмуда Аббаса, що він залишить переговори.

Візит Мітчелла збігся в часі з відновленням будівництва єврейських поселень на Західному Березі.

Мітчелл також матиме окрему зустріч з президентом Аббасом та іншими арабськими лідерами в регіоні, щоб сприяти продовженню мирних переговорів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG