Спеціальні потреби

Іракські сили продовжують операцію проти угруповання «Ісламська держава»


Сунітські бойовики в боротьбі проти «Ісламської держави»
Сунітські бойовики в боротьбі проти «Ісламської держави»

В Іраку проурядові сили продовжують щойно започатковану кампанію проти угруповання «Ісламська держава» у провінції Анбар.

Збройні сили і воєнізовані угруповання зосереджують увагу на районі неподалік адміністративного центру провінції – міста Рамаді. Вони хочуть відрізати шляхи постачання екстремістів перед тим, як увійти до міста.

Операція розпочалася у вівторок при підтримці з боку Сполучених Штатів. Представники Білого дому намагалися підтвердити свою відданість іракським силам після заяви міністра оборони Еша Картера, який піддав під сумнів бажання іракських солдатів боротися з екстремістами.

Представник Білого дому Джош Ернест заявив, що Сполучені Штати запевнять, що іракські війська матимуть спорядження та все необхідне, включно антитанковою зброєю, яка дуже успішна у нищенні замінованих автомобілів.

Ернест також сказав, що США переконані в тому, що успіх у боротьбі за Рамаді вимагатиме об’єднання всіх проурядових сил.

Ернест також підкреслив, що ця стратегія спрацювала, коли іракські війська звільнили від «Ісламської держави» місто Тикрит. Це були сунітські та шиїтські угруповання під командуванням іракських збройних сил при підтримці очоленої США коаліції.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG