Спеціальні потреби

МАГАТЕ не вдалося досягти домовленості з Іраном


Герман Накертс
Герман Накертс
Представники Міжнародного агентства ООН з атомної енергії - МАГАТЕ - повернулисяя з Ірану, не досягнувши домовленості в справі розслідування тверджень про те, що Тегеран працює над розробкою ядерної зброї.

У четвер Герман Накертс, який очолив делегацію МАГАТЕ на найновішому раунді переговорів у Тегерані, заявив, що сторонам таки не вдалося досягти угоди. Він відмовився сказати чи на зустрічі було зроблено будь-який поступ.

Головний інспектор ООН заявив, що МАГАТЕ залишається відданим справі ведення переговорів з Іраном, і йому необхідно більше часу, щоб подумати про наступні кроки. Про дату чергвої зустрічі сторони не домовилися.

Згідно з планами, 26 лютого в Казахстані іранська делегація зустрінеться з представниками США, Великобританії, КНР, РФ та Німеччини.

Державне інформаційне агентство Ірану повідомило в середу, що обидві МАГАТЕ і Тегеран погодилися щодо «деяких питань», але не подало деталей.

Іран стверджує, що його ядерна діяльність має виключно мирні цілі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG