Спеціальні потреби

Іран відкидає пропозицію про прямі переговори зі США


Верховний лідер Ірану аятола Алі Хамнеї
Верховний лідер Ірану аятола Алі Хамнеї
Духовний лідер аятола Алі Хаменеї відкинув пропозицію про проведення прямих переговорів з США у справі ядерної програми Ірану кажучи, що такий діалог нічого не вирішить.

За словами верховного лідера, американці хочуть вести переговори, водночас погрожуючи Ірану покаранням. Він заявив, що його країна не піддасться залякуванням.

У суботу в Мюнхені під час конференції з питань безпеки віце-президент Джозеф Байден заявив, що США не виключають можливості залучення Ірану до переговорів, якщо Тегеран серйозно ставитиметься до вирішення конфлікту шляхом діалогу.

У середу США запровадили нові санкції проти нафтової промисловості Ірану.

Деякі країни Заходу, включно з Сполученими Штатами, вважають, що Іран посідає секретну програму виготовлення ядерної зброї. Натомість, Тегеран втердить, що його програма має мирний характер.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG