Спеціальні потреби

Ахмедінеджад: нові санкції проти Ірану можуть покласти край ядерним переговорам


Президент Ірану Махмуд Ахмедінеджад попередив, що будь-які нові міжнародні санкції проти його країни можуть означати кінець переговорів про спірну ядерну програму.

Виступаючи у вівторок у Стамбулі, де він бере участь у регіональному саміті, президент Ахмедінеджад сказав, що Сполучені Штати та їх союзники «помиляються», якщо думають, що можуть накласти санкції і тоді сісти за стіл переговорів з Іраном.

Він також застеріг Росію проти підтримки введення нових санкцій.

«Ми сусіди з Росією і природньо ми повинні бути партнерами та друзями. Між нами немає проблем. Це лише попередження. Вони повинні бути обережними і не підтримувати ворогів Іранського народу. Все зараз у руках російських дипломатів. Ми сподіваємось, що знайдемо вихід і такі зустрічі є шляхом пошуку такої розв’язки».

Ахмадінеджад також заявив репортерам, що остання угода Ірану з Туреччиною та Бразилією про передачу урану на збагачення є угодою, яку не можливо буде повторити. Він висловив сподівання, що міжнародна спільнота прийме її умови.

Рада Безпеки ООН готується до голосування щодо введення нових санкцій проти Ірану.


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG