Спеціальні потреби

На ядерних переговорах у Стамбулі не досягнуто поступу


Представник Ірану на ядерних переговорах у Стамбулі
Представник Ірану на ядерних переговорах у Стамбулі

Представники Ірану і шести впливових країн світу закінчили першу зустріч в Туреччині для обміркування контроверсійної ядерної програми Тегерана без досягнення поступу.

Учасники переговорів мали двогодинну зустріч у Стамбулі перед обідньою перервою. Інформаційне агентство Ройтерс повідомляє, що Іран не дав жодної ознаки, що він бажає піти на поступки.

У переговорах, які заплановані на п’ятницю і суботу, беруть участь представники п’яти постійних членів Ради Безпеки ООН і Німеччини.

Іранські офіційні особи заявили, що переговори розпочалися у «позитивній атмосфері».

За повідомленням іранських державних засобів масової інформації, офіційна особа, яка була присутня на переговорах, заявила, що ядерні права його країни не були проблемою в дебатах.

У четвер представник Державного департаменту Марк Тонер заявив, що Сполучені Штати не розраховують на «великий прорив» у Стамбулі. Проте він сказав, що американські представники бажали обмірковувати усучаснену пропозицію про обмін ядерним паливом, який віддзеркалював би поступ Ірану в збагаченні урану від 2009 року.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG