Спеціальні потреби

Іран почав завантажувати ядерне паливо в реактор Бушерської АЕС


Іран почав завантажувати ядерне паливо в реактор Бушерської АЕС
Іран почав завантажувати ядерне паливо в реактор Бушерської АЕС

Іран почав завантаження ядерним паливом реактора першої в країні атомної електростанції в Бушері.

Про це повідомило іранське державне телебачення сьогодні вранці. Відтак, представник Міністерство закордонних справ Ірану Рамін Мехманпараст сказав журналістам, що ядерна діяльність Ірану, яка має виключно мирні цілі, відбувається, згідно з планом.

Тегеран повідомив, що побудована Росією Бушерська АЕС, потужністю в тисячу мегават, почне виробляти енергію для внутрішнього споживання на початку 2011 року. Мехманпараст остеріг, що політичний тиск та інші санкції не впливатимуть на наміри Ірану придбати ядерну технологію.

Сполучені Штати і Європейський Союз звинувачують Іран у спробах придбати таку технологію з метою виробництва ядерної зброї. Нещодавно США наклали на Тегеран четвертий раунд санкцій у зв’язку з його діяльністю у сфері збагачення урану.

Іранські високопосадовці відкидають такі звинувачення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG