Спеціальні потреби

Недостатні заходи безпеки – результати розслідування атаки на консульство США в Бенгазі


Незалежна американська комісія, яка розслідувала атаку 11 вересня в Лівії, в результаті якої загинуло четверо американців, дійшла висновку, що заходи безпеки в консульстві в Бенгазі були «дуже невідповідними».

Комісія заявила, що «систематичні недостачі та невідповідне керівництво» на високому рівні у Державному департаменті довели до такої ситуації безпеки, яка не відповідала потребам на випадок терористичної атаки на консульство у тому східнолівійському місті.

Комісія також заявила, що невідповідною була кількість працівників дипломатичної охорони в Бенгазі в час атаки, незважаючи на повторні прохання з боку дипломатів у Лівії надати їм додаткову охорону.

Два високопоставлені члени комісії у середу даватимуть свідчення про результати свого розслідування. Свідчення перед комітетами Палати представників і Сенату з питань закордонної політики відбудуться за закритими дверима. Представники Державного департаменту даватимуть прилюдні свідчення перед цими комітетами в четвер.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG