Спеціальні потреби

В Індії дівчина вчинила самогубство після зґвалтування


В Індії поліція захищає свою репутацію в справі ще одного зґвалтування. Через кілька днів після протестів з приводу групового зґвалтування студентки медицини, ймовірна жертва другого злочину поклала на себе руки.

Неповнолітня дівчина залишила записку, у якій повідомила, що поліція намагалася умовити її, щоб вона припинила справу про ґвалт.

Населення штату Пенджаб оплакує смерть дівчини цього тижня, тоді як поліція повідомила в четвер про арешти трьох запідозрених злочинців. Начальник поліції визнав, що із самого початку у цій справі зроблено ряд помилок.

Тимчасом офіційна особа повідомила, що 23-річна жертва попереднього групового зґвалтування, яке викликало масові протести по всій країні, перебуває в критичному стані у лікарні в Сінгапурі, куди її перевезено день раніше. У цій справі вже заарештовано шістьох чоловіків.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG