Спеціальні потреби

Афганістан та Індія підписали угоди про економічне співробітництво


Президент Афганістану Гамід Карзай і прем’єр-міністр Індії Манмоган Сінг підписали угоди про збільшення співробітництва, включно з невеликими проектами розвитку, копальнями і питаннями молоді.

Президент Гамід Карзай мав у понеділок зустріч у Делі з прем’єр-міністром Манмоганом Сінгом, щоб закликати до збільшення капіталовкладень у знищений війною Афганістан.

Президент Карзай заявив, що після зустрічі можливості капіталовкладень є нині кращі в Афганістані, тому що країна більш упевнена щодо свого майбутнього.

Індія вже заінвестувала понад два мільярди доларів в інфраструктуру Афганістану. Обидві країни поступають обережно, щоб їх заходи щодо співпраці не вважалися загрозою для Пакистану, який розташований між цими двома державами.

До переговорів у Делі з прем’єром Сінгом президент Карзай мав зустріч і з іншими високопоставленими індійськими офіційними особами і відвідав меморіал Магатми Ганді.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG