Спеціальні потреби

На нарадах в Індії тибетці обмірковують проблему самоспалень


У північному регіоні Індії відбуваються наради представників тибетців з усього світу для обміркування реакції на хвилю самоспалень тибетців, які протестують проти китайського правління в Тибеті.

Приблизно 400 делегатів зустрілися у вівторок в індійському місті Дарамсала на початок спеціальної загальної зустрічі тибетців.

Зустріч у вівторок розпочалася походом учасників, які несли портрет Далай-лами. Сам тибетський духовний лідер не бере участі в дискусіях, тому що він уже відійшов від політичного життя. Однак він візьме участь у молитовному зібранні в п’ятницю – останнього дня зустрічі.

Чотириденні наради, як передбачається, зосереджуватимуться на релігійних і політичних переслідуваннях населення Тибету, а також способах, як зарадити хвилі самоспалень тибетців після того, як десятки зробили це протягом останніх кількох років.

Китай твердить, що самоспалення заохочує до сепаратизму і що вони керовані з-поза країни. Однак представники Далай-лами, який живе в Дарамсалі, кажуть, що тибеці обирають цей шлях самогубства тому, що вже не можуть витримати тиску з боку Пекіна проти тибетської культури і релігії.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG