Спеціальні потреби

Китай та Індія відновлять спільні військові навчання


У рамках зменшення недовір’я і покращення взаємних відносин, Індія і Китай погодились відновити спільні військові навчання. Про відновлення військових зв’язків повідомив у вівторок міністр оборони Індії А.К. Антоні після розмов з китайським колегою Лян Гуанле у Делі.

Після двох раундів навчань у 2007 і 2008 роках Індія тимчасово відкликала треті навчання після суперечки з приводу відмови Пекіну дати візу індійському генералу.

Міністр Антоні назвав розмови з китайським колею Лян Гуанле корисними. Він заявив репортерам, що обидві країни також погодились втримувати контакти на високому рівні і збільшити співпрацю у сфері безпеки між військово-морськими силами Індії та Китаю.

Візит Ляна Гуанле до Індії – перший візит міністра оборони КНР за вісім років – також стосувався справи врегулювання багаторічної суперечки щодо кордону в районі Гімалаїв.

Протягом десятиліть Пекін висував територіальні претензії на штат Аруначал-Прадеш, називаючи його «південним Тибетом». Між Індією і Китаєм відбулося щонайменше 14 раундів переговорів на цю тему, і була навіть коротка прикордонна війна у 1962 році.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG