Спеціальні потреби

Правозахисники: тисячі китайців запроторені у психушки


У новому звіті, що його оприлюднила Китайська правозахисна організація, говориться, що щороку тисячі китайців примусово запроторюють до психушок, часто з політичних міркувань.

Згідно з документом, запроторених нібито з приводу психічної хвороби, часто піддають примусовому «лікуванню», фізично знущаються над ними, піддаючи, серед іншого, електрошокам. У багатьох із них немає ознак хвороби.

Базована в Китаї НДО каже, що громадяни можуть «зникнути» на невизначений час «на основі дійсної або непідтвердженої психосоціальної хвороби з боку членів родини, працедавців, поліції або інших державних органів влади».

Як вказується в документі правозахисної організації, систему часто використовують представники органів влади для позбавлення волі громадських активістів, інакодумців, осіб, яких вважають імовірними порушниками порядку. Цією системою також користуються деякі багатії, які хочуть позбутися суперників.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG