Спеціальні потреби

Японія обмірковує справу китайських активістів


Японські органи влади обмірковують те, що зробити з 14 китайськими активістами, яких заарештовано після того, як вони прибули на спірний острів, що лише загострює відносини між обома азійськими країнами.

В середу активісти прибули на острів у Східно-Китайському морі, підняли китайський прапор і виконали національний гімн, після чого їх заарештовано і звинувачено в порушенні імміграційних законів.

Японія, яка відсилає активістів на Окінаву для проведення допитів і, згідно з повідомленнями, обмірковує можливість їх видворення як способу розрядження суперечки з Пекіном, який уже виступив з офіційною скаргою і вимагає їх безумовного звільнення.

Безлюдні острови, які японці називають Сенкаку, а китайці Дяою, є приводом частих суперечок між Японією і КНР. У шельфі островів, як гадають, є багаті ресурси нафти, і острови розташовані в багатому на рибу районі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG