Спеціальні потреби

МВФ закликав Україну ухвалити державний бюджет на 2017 рік


Міжнародний валютний фонд оприлюднив заяву за підсумками роботи місії на чолі з Роном Ван Руденом, яка працювала в Україні з 3 по 17 листопада

МВФ закликає Україну ухвалити погоджений із програмою співробітництва держбюджет на 2017 рік.

Про це йдеться в заяві місії МВФ, яка завершила свою роботу в Києві.

«Місія провела конструктивні обговорення з владою з питань політики, необхідної для завершення третього перегляду програми EFF. І хоча країна демонструє значний прогрес, владі потрібно більше часу для забезпечення стабільності в середньострокової перспективі, в тому числі ухвалення держбюджету на 2017 рік відповідно до програмних цілей - забезпечення фінансової стабільності та боротьби з корупцією», - йдеться у заяві місії МВФ.

Фонд вважає, що економічна політика української влади повинна фокусуватися на прискоренні реформи неефективного державного підприємницького сектору, поліпшення бізнес-середовища та боротьби з корупцією для залучення інвестицій і підвищення потенціалу економіки.

«Вирішальні кроки особливо необхідно вжити для боротьби з корупцією, яку найчастіше називають як перешкоду для ведення бізнесу в Україні. В той час, як було досягнуто певного прогресу у створенні нових інститутів, у тому числі НАБУ, а також почалася публікація електронних декларацій чиновників, конкретних результатів у переслідуванні і засудженні корумпованих високопосадовців та поверненні доходів від корупції – немає», - відзначається у заяві місії МВФ.

Дивіться також: Росія та НАТО ведуть запеклу боротьбу за вплив у балканських країнах

Росія та НАТО ведуть запеклу боротьбу за вплив у балканських країнах. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG