Спеціальні потреби

Штормове попередження синоптиків: ураган Ерл загрожує східному побережжю США


Американські синоптики попереджають про наближення урагану Ерл, який загрожує значній частині узбережжя штату Північна Кароліна і південній частині штату Вірджинія. Швидкість потоку його вітрів – 205 кілометрів на годину.

Національний центр спостереження за ураганами у місті Маямі попереджає, що небезпечні хвилі і прибій від урагану загрожують східному побережжю США і здатні зруйнувати плани американців відпочити під час довгих вихідних з нагоди Дня Праці, що знаменує у США закінчення літа.

Ерл відноситься до потужних ураганів і потрапив у 3 категорію інтенсивності, згідно з п’ятибальною шкалою, базованою на швидкості вітрів. Повідомляють, що ураган знаходиться тепер майже за триста кілометрів на схід від Сальвадору і Багамських островів та може обрушитись на побережжя Північної Кароліни у п’ятницю вранці.

Метеорологи передбачають, що епіцентр урагану Ерд буде знаходитись у відкритому морі і пронесеться паралельно до узбережжя. Він буде супроводжуватись сильними зливами, спустошливими вітрами і великими хвилями.

Втім синоптики остерігають, що у випадку будь-якого відхилення ураганних вітрів у західному керунку ураган може обрушитися на американське побережжя.

XS
SM
MD
LG