Спеціальні потреби

Епідемія холери на Гаїті - померло 253 людей


Гаїтяни в регіоні Артібоніт отримують першу допомогу від холери.
Гаїтяни в регіоні Артібоніт отримують першу допомогу від холери.

Від епідемії холери на карібському острові Гаїті вмирають люди.

За повідомленянм з урядових джерел, кількість жертв зростає - вже померло 253 осіб, а понад 3 000 заражені бактерією холери.

Зростає занепокоєння, що недуга може поширитись на санітарно необлаштовані наметові містечка поблизу Порт-о-Пренса, де знаходять притулок сотні тисяч потерпілих від землентрусу у січні людей. У гаїтянській столиці вже виявлено п’ять випадків зараження холерою.

Голова медичної асоціації Гаїті повідомляє, що лабораторні тести підтвердили поширення вірусу холери у регіоні. Очікують, що незабаром уряд країни зробить офіційну заяву з цього приводу.

Більшість хворих було госпіталізовано у прибережному місті Сейнт Марк. Однак через нестачу ліжко-місць багатьох хворих розмістили на паркувальній площі.

Як дотепер, найбільше випадків захворювання зареєтровано в центральному регіоні країни Артібоніт, де про випадки зараження повідомляли ще минулого тижня.

Холера – інфекційна хвороба, яка поширюється через забруднену воду чи їжу. Її симптоми – підвищена температура, нудота та діарея.

Міжнародні благодійні організації поширюють в Гаїті таблетки для очищення води, гігієнічні пакети і медикаменти у зусиллях приборкати подальше поширення цієї недуги.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG