Спеціальні потреби

Громадяни Греції на референдумі вирішать питання заборгованості країни


Прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас закликав до проведення референдуму щодо результатів переговорів з міжнародними кредиторами. Він зробив це у незапланованій раніше промові до народу в п’ятницю. Він сказав, що референдум відбудеться 5 липня.

Прем’єр Ципрас заявив, що на екстреній сесії парламенту в суботу має бути ратифіковане рішення про референдум. Він виніс рішення щодо референдуму після того, як переговори з європейськими кредиторами та МВФ закінчилися без досягнення угоди.

У відповідь на рішення Греції в Брюсселі відбувається екстрене засінґдання європейських міністрів фінансів. У розмові з журналістами голова єврозони сказав, що це сумне рішення, яке «закрило двері до дальших розмов».

Міністр фінансів Німеччини Вольфґанґ Шойбле висловив подібну думку, кажучи: «Грецький уряд, якщо я добре розумію, закінчив переговори в односторонньому порядку».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG