Спеціальні потреби

Угорщина припиняє оформлювати документи шукачів притулку


Біженці з Косова на залізничному вокзалі в Будапешті
Біженці з Косова на залізничному вокзалі в Будапешті

Угорщина повідомила, що тимчасово припиняє процес оформлення документів осіб, які шукають політичного притулку. Причиною цього є дедалі більша хвиля біженців і неспроможність органів влади розглянути заяви всіх іноземців.

Представник угорського уряду заявив у вівторок, що Угорщина повідомила своїх партнерів з Європейського Союзу про тимчасове припинення процесу оформлення документів іммігрантів. Цей крок суперечить правилам ЄС і невідомо як інші країни реагуватимуть на рішення угорського уряду.

Повідомлення угорського уряду пов’язане з угодою серед країн ЄС, згідно з якою шукачі притулку можуть вільно подорожувати у межах ЄС, але мусять покладатися на країну, до якої вони вперше прибули і там подали заяву про притулок.

Торік Угорщина – як і Греція та Італія – пережила приплив хвилі біженців, які втікали від насильства в Африці і на Близькому Сході.

Минулого тижня угорські офіційні особи повідомили про плани побудувати 4-метрової висоти паркан уздовж 175-кілометрового кордону із Сербією, щоб стримати наплив незаконних іммігрантів. Урядові дані показують, що угорська поліція вже цього року затримала понад 60 тисяч людей, які намагалися незаконно прибути на територію Угорщини, в порівнянні із 43 тисячами у 2014 році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG