Спеціальні потреби

Завдяки ковбасі Азаров з Білорусі підтримує учасників АТО


"Патріотичну ковбасу" вигадав і продає у Львові білоруський кухар. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

"Патріотичну ковбасу" вигадав і продає у Львові білоруський кухар. Відео

Одним з викликів, з яким стикаються біженці у новому місті чи країні - безробіття. Білоруський підприємець, з одіозним як на цей день прізвищем Азаров, організував у Львові виробництво ковбас, частину прибутку з продажу яких він віддає на підтримку українських військових.

Андрій Азаров переїхав в Україну в 2014 році, після подій Євромайдану, і зумів за рік не лише облаштувати власний побут, але й докладати посильну допомогу у справу захисту України.

Його продукт користується популярністю не лише серед туристів, але й серед мешканців Львова, у якому нині проживає Андрій.

Білоруський кухар і блогер зізнається, що завжди любив смачну ковбасу. Його рецепти та пости на гастрономічну тему користуються популярністю серед фанатів смачно поїсти. У 2014 році він переїхав в Україну та, натхненний рецептом своєї бабусі з виготовлення ковбаси, розпочав власний бізнес.

Андрій робить усе сам: обирає правильне м’ясо, додає спеції, готує ковбасу та продає її. Андрій Азаров говорить, що глибоко вражений українською гостинністю та хоче допомогти розвитку та процвітанню країни.

Мені дуже імпонує, що ці гроші йдуть на пряму на допомогу, а не опосередковано через державний механізм
Андрій Азаров, підприємець

На своїй кухні в мальовничому Львові він не лише готує смакоту, але й веде активну політичну діяльність на підтримку своєї нової Батьківщини.

«Я приїхав сюди вперше, щоб побачити на власні очі, що таке Майдан. Я побачив майже мільйон людей і був вражений їхнім поривом. Я почав вірити, що у цій країні можна створити щось нове. Я хочу допомогти цим людям, платити податки в цій країні і впливати якимось чином, щоб ця країна ставала кращою і була прикладом для інших».

Наразі, його продукт використовується в якості зброї в російсько-українському конфлікті, але у дуже незвичайний спосіб. 50% прибутку від продажу власноруч зробленої ковбаси йде на підтримку українських військових. Андрій зізнається, що через свою активну проукраїнську позицію він втратив багато російських покупців, але, водночас, набув популярності серед українських клієнтів.

«Багато туристів з усього світу приїжджають до Львова, ну, і сам Бог велів щось таке виробляти. І мені як художнику вкрай важко без глядачів, якими є мої покупці».

Я хочу допомогти цим людям, платити податки в цій країні і впливати якимось чином, щоб ця країна ставала кращою і була прикладом для інших
Андрій Азаров, підприємець

Одним з великих клієнтів Андрія став його друг Олесь Дзиндра, який має власний ресторан у Львові. Він вражений якістю продукту, який виробляє

«Це високе ремесло і поважно ставлюся до цього, - каже Олесь. Високе ремесло – це культура. Разом з Андрієм ми займаємося культурою, тільки кожен на своїм поприщі. І поважаючи його за його високий політ, я беру у нього це. Дуже смачно».

Олесь Дзиндра додає, що йому імпонує, що частина прибутку від продажу ковбаси йде на підтримку українських вояків.

«Мені дуже імпонує, що ці гроші йдуть на пряму на допомогу, а не опосередковано через державний механізм… Для мене цей варіант підходить. Я радо даю гроші, бо знаю, що вони 100% підуть на АТО».

Дружина та дочка Андрія досі проживають у Мінську, але він сподівається, що незабаром вони приєднаються до нього у Львові і разом розпочнуть нове життя в Україні.

Дивіться також: Правда про конфлікт одна і вона не з УПЦ МП - архієпископ про місію Церкви

Правда про конфлікт одна і вона не з УПЦ МП - архієпископ про місію Церкви. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:21 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG