Спеціальні потреби

Трамп може бути очищений від усіх підозр - екс-спікер Палати представників про нове розслідування у Конгресі


США знаходяться на порозі найбільшого корупційного скандалу в історії країни у зв'язку із початком розслідування у Конгресі щодо угоди 2010-го року, відповідно до якої адміністрація Барака Обами, схвалила продаж канадської видобувної компанії Uranium One російській держкорпорації «Росатом». Про це заявив Ньют Ґінґріч, колишній спікер Палати представників Конгресу США (1995-1999 рр.), американський політичний коментатор та автор, прихильник президента США Дональда Трампа.

Численні голоси у таборі Демократів відзначають - прихильники Трампа намагаються відвернути увагу від розслідування щодо зв'язків табору Дональда Трампа із Росією за допомогою нового витку скандалу довколо Клінтон

"Великою іронією цієї ситуації може стати те, що в результаті Дональд Трамп буде повністю очищений від підозр (у змові із Росією - прим. ГА), натомість у центрі опиняться ті, хто його атакували", - відзначив Ґінґріч в інтерв'ю на калані Fox News. Ґінґріч є автором книги "Зрозуміти Трампа", яку називають компліментарною щодо президента США.

У жовтні Сенат США проголосував за утвердження дружини Ньюта, Каллісти Ґінґрич на пост посла США в Ватикані.

Раніше стало відомо, що республіканці в Конгресі відкрили розслідування стосовно угоди 2010-го року, відповідно до якої адміністрація Барака Обами, схвалила продаж канадської видобувної компанії Uranium One російській держкорпорації «Росатом».

Завдяки цьому Москва отримала контроль більш ніж над 20% поставок американського урану. В останні руки у США гучно звучали звинувачення, що продаж став можливим завдяки хабарям, які отримала від Росії благодійна фундація Клінтонів.

Також республіканці у Палаті представників оголосили розслідування щодо того, як Міністерство юстиції та ФБР свого часу розглядало звинувачення щодо неадекватного поводження Гілларі Клінтон з робочим електронним листуванням на посаді державного секретаря.

У понеділок в ефірі C-SPAN Гілларі Клінтон заявила, що все це ті ж самі дурниці, які піднімаються вже роками, і які були неодноразово спростовані.

У жовтні Сенат США проголосував за утвердження дружини Ньюта, Каллісти Ґінґрич на пост посла США в Ватикані

Також стало відомо, що спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який очолює незалежне розслідування можливого зв'язку виборчої кампанії Дональда Трампа та уряду Росії, здійснює перевірку діяльності американської лобістської компанії Podesta Group та Тоні Подести, які працювали в інтересах уряду Януковича у США, так само, які і колишній голова виборчої кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт.

Брат Тоні Подести, Джон Подеста очолював президентську виборчу кампанію Гілларі Клінтон, а безпосередньо перед цим був радником президента США Барака Обами.

Коментуючи, всі ці події Ґінґріч відзначив:

"Лише уявіть себе на місці Клінтонів, Подести у ніч виборів. Ви усвідомлюєте, що програли. Вам відомо, що люди Подести працювали на росіян, на українців. Звідки взялася наглість вирішити, що росіяни підтримували обрання Трампа? Чому вони вважали себе настільки недоторканими, що навіть не подумали, що відкриваючи скриньку Пандори, ситуація лише ставатиме гіршою?".

За рік-два ми будемо пригадувати ці часи і будемо приголомшені безчестям та банкрутством адміністрації Обами, піком якої буде команда Клінтон
Ньют Ґінґріч

Коментатор, який активно займається промотуванням своїх книжок, також озвучив прогноз - щойно Конгрес "знайде сміливість" вимагати оприлюдненняусіх пожертв до благодійної фундації Клінтонів, "ми дізнаємося величину масштабів закупівлі впливу у США і яку загрозу для американської демократії це становить".

Ґінґріч також заявив, що припускає що у результаті розслідувань адміністрація колишнього президента США Барака Обами буде сприйматись, як найкорумпованіша в історії США.

Великою іронією цієї ситуації може стати те, що в результаті Дональд Трамп буде повністю очищений від звинувачень
Ньют Ґінґріч

"За рік-два ми будемо пригадувати ці часи і будемо приголомшені безчестям та банкрутством адміністрації Обами, піком якої буде команда Клінтон"

Численні голоси у таборі Демократів відзначають, що прихильники Трампа намагаються відвернути увагу від розслідування щодо зв'язків табору Дональда Трампа із Росією за допомогою нового витку скандалу довколо Клінтон.

Дивіться також: Цей українець стоїть за компютерною революцією, без якої Apple могло б і не бути

Цей українець стоїть за комп’ютерною революцією, без якої Apple могло б і не бути. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:45 0:00

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG