Спеціальні потреби

Відбуваються міжнародні переговори щодо російського газу для України


Росія, Європейський Союз і Україна відновили переговори про постачання російського газу перед приходом зими. Міністр енергетики України Юрій Продан зустрічається зі своїм російським колегою Олександром Новаком в Брюсселі для розмов, посередником на яких виступає комісар з енергетики Європейського Союзу Ґюнтер Еттінґер.
Еттінґер каже, що є 50-відсотковий шанс, що можна буде досягтти тимчасову угоду.

Росія вимагає передоплати за відновлення постач газу на зиму. Київ каже, що докладає зусиль, щоб зібрати кошти з усіх можливих джерел, включно з Європейським Союзом. Європейська комісії розглядає недавнє прохання України про надання позики на суму в приблизно два з половиною мільйона доларів.

Країнам ЄС також загрожує нестача газу, оскільки Україна може бути змушена використати частину газу, який передає до Західної Європи, для власних потреб.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG