Спеціальні потреби

Саудівці попереджають про загрозу теракту в Європі


Міністр внутрішніх справ Франції зустрічається з поліцейськими
Міністр внутрішніх справ Франції зустрічається з поліцейськими

Міністр внутрішніх справ Франції Бріс Ортефе сказав, що Саудівська Аравія попередила про загрозу терористичної атаки з боку «аль-Кайди» в Європі, зокрема скерованої проти Франції.

В інтерв’ю у неділю французькому радіо і телебаченні Ортефе сказав, що європейські агентства розвідки отримали таке попередження протягом останніх днів.

Він заявив, що загроза є реальною і, що уряд перебуває в стані готовності.

Кілька тижнів тому, США, Великобританія і Японія попередили своїх громадян про можливість тератак в Європі, після того як агенти західних розвідувальних агентств викрили змову бойовиків, пов’язаних з «Аль-Кайдою» і базованих у Пакистані, чинити тератаки на головні британські, французькі та німецькі міста.

Органи влади кажуть, що атаки можуть бути подібними до терористичного нападу, вчиненого у 2008 році у Мумбаї в Індії, внаслідок якого загинуло 166 людей і чимало отримало поранення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG