Спеціальні потреби

ФБР може порушити карну справу за результатами розслідування «Фонду родини Клінтонів» - ЗМІ


У ФБР є група, яка працює на Трампа? Хіба можуть ці вибори у США ще більше нагадувати українські?
Енн Епплбаум

Розслідування ФБР щодо ознак корупції у роботі благодійного «Фонду родини Клінтонів» може з високою вирогідністью завершитись висуненням кримінальних звинувачень.

Про це, з посиланням на джерела у Федеральному бюро розслідувань напередодні заявив журналіст Fox News Брет Баєр.

Вже понад рік триває розслідування ФБР з приводу можливих ознак корупції у взаємодії Гілларі Клінтон (включно з її перебуванням на посаді державного секретаря США - прим. ГА) та «Фонду родини Клінтонів», заявив Баєр.

Журналіст повідомив, що розслідування масшстабне та є пріоритетом для правоохоронців. Одне із джерел також повідомило, що слідство зібрало «багато» доказів і отримує «лавину нової інформації щодня».

Клінтон закидають, що донори «Фонду родини Клінтонів», а також приватні особи та організації, які платили за промови екс-президента США, чоловіка Гілларі Біла Клінтона, отримували сприяння

Клінтон закидають, що донори «Фонду родини Клінтонів», а також приватні особи та організації, які платили за промови екс-президента США, чоловіка Гілларі Біла Клінтона, отримували сприяння з боку уряду США, включно із державними контрактами та ін.

Посилаючись на свої джерела, Баєр відзначив, що персональний імейл сервер, який Гілларі Клінтон використовувала, перебуваючи на посаді державного секретаря США, був зламаний щонайменше 5-ма закордонними розвідками.

Популярне американське видання The Daily Beast сьогодні також опублікувало статтю присвячену аналізу зв'язків кампанії Трампа з ФБР

Озвучена журналістом інформація прозвучала на фоні відновлення ФБР розслідування з приводу використання Гілларі Клінтон приватного імейла на посаді державного секретаря у порушення внутрішніх норм цього державного органу. З відповідним листом директор ФБР Комі звернувся до законодавців США минулого тижня. При цьому Комі назвав причиною відновлення слідства отримання слідчими ФБР доступу до нових імейлів, які можуть стосуватися справи.

Табір Клінтон назвав позицію Комі втручанням у перебіг виборів. Ціла низка політиків та колишніх урядовців США закликали директора ФБР подати у відставку.

Президент США Барак Обама всупереч попереднім заявам прес-служби Білого дому, відзначив, що не схвалює дії чиновників, які базуються на «здогадках»
Обама про директора ФБР

У Білому домі спочатку відмовились вважати вчинок Комі спробою впливати на вибори, але цього тижня президент США Барак Обама всупереч попереднім заявам прес-служби Білого дому, відзначив, що не схвалює дії чиновників, які базуються на «здогадках».

Американські ЗМІ також рясніють статтями, які розвивають тему буцімто існування в ФБР цілої групи впливу Трампа, яка стоїть за відновленням слідства щодо Клінтон у справі імейлів та ін.

«У ФБР є група, яка працює на Трампа? Хіба можуть ці вибори у США ще більше нагадувати українські?», - твітує днями відомий публіцист, експерт з України Енн Еплбаум, коментуючи новину про те, що один із аккаунтів ФБР у Twitter після тривалої мовчанки опублікував звіт про розслідування 2001 року щодо обставин помилування президентом США Білом Клінтоном фінансиста-втікача із США Марка Річа, чия дружина пожертвувала значні суми на виборчу кампанію Гілларі Клінтон до Сенату, бібліотеку ім. Біла Клінтона та Демократичну партію США. Те слідство було закрито 2005 року без висунення звинувачень.

Популярне американське видання The Daily Beast сьогодні також опублікувало статтю присвячену аналізу зв'язків кампанії Трампа із ФБР. Стаття відзначає, що екс-мер Нью-Йорка Руді Джуліані (колишній прокурор Нью-Йорка та високопосадовець Мін'юсту США - прим. ГА) є ланкою між Трампом та чинними і колишніми службовцями ФБР.

«(В ФБР існує) відділення, яке вважає, що чинить все за законом Божим та захищає правосуддя від тих, хто прагне йому завадити, а насправді ці агенти працюють на Республіканську партію, навіть перед виборами президента США», - пише Вейн Барретт у статті «Ось він найбільший фанат Трампа у ФБР».

"Директор ФБР Комі піддався тиску вмотивованому партійними уподобаннями та оприлюднив незрозумілий та недоречний лист до Конгресу", - повідомив Twitter Клінтон щойно стало відомо про відновлення слідства щодо неї.

Прихильники Клінтон навіть заявили, що ФБР виступило на одному боці із Путіним та вимагали, щоб бюро оприлюднило інформацію про перебіг розслідування щодо втручання російських хакерів у вибори у США, а також буцімто зв'язки Трампа із Кремлем.

"Якщо Демократична партія США переможе на виборах до Сенату, можна очікувати формування слідчої комісії, яка розслідуватиме дії ФБР протягом останнього тижня", - резюмує напругу, яка утворилась навколо бюро журналіст видання Free Becon Лахлан Маркей.

Закиди на адресу ФБР з боку журналістів та прихильників Клінтон лунають на фоні інформації про те, що у Мін'юсті США докладали значних зусиль для того, щоб заблокувати розслідування ФБР щодо «Фонду родини Клінтонів», а також повідомлень про те, що помітну роль у відновленному слідстві щодо імейлів Клінтон буде відігравати близький друг керівника виборчої кампанії Клінтон Джона Подести і помічник міністра юстиції Лорети Лінч (вона сама влітку особисто зустрічалась із Білом Клінтоном, що викликало зливу критики - прим. ГА) Пітер Кадзік.

Про останнього Подеста буцімто заявляв, що той свого часу «врятував його від в'язниці». Кадізк також буцімто раніше оперативно інформував Подесту про важливі події у розвитку слідства щодо імейлів Клінтон та особисто зустрічався з цього приводу з Подестою.

Дивіться також: Як боротися з передвиборчим стресом

Як боротися з передвиборчим стресом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

Інше за темою

XS
SM
MD
LG